Eleanor CMS

سرور های ویدئو کنفرانس


در دنیای امروز با توجه به گسترش اندازه شرکت ها و همچنین موقعیت جغرافیایی آنها برای ایجاد یک سیستم متمرکز جهت برقراری جلسات در کوتاه ترین زمان نیازمند به سیستمی هستند که در کوتاه ترین زمان بتوانند باهم در تعامل باشند و این امر ممکن نمی گردد مگر با استفاده از فناوری نوین ویدئو کنفرانس.سیستم ویدئو کنفرانس بیشتر مورد نیاز بانک ها و شرکت هایی می باشد که دارای شعبات زیاد در شهر های گوناگون می باشند.
این سیستم کمک می کند که مدیر عامل ها بتواند به صورت آنلاین با کارمندان خود جلسه بگذارند و در یک زمان واحد با تمام کارمندان از شعبات مختلف گفتمان کنند.
سیستم های ویدئو کنفرانس را می توان به 2 صورت یکطرفه یا دوطرفه پیاده سازی کرد که در ویدئو کنفرانس یکطرفه فقط مقام بالاتر می تواند برای کارمندان خود صحبت کند در صورتی که در ویدئو کنفرانس دوطرفه که به صورت تعاملی می باشد هر دو طرف مذاکره می توانند آنلاین با هم تماس داشته و به گفتمان بنشینند.


NK-Team برای اجرای پروژه های ویدئو کنفرانس با بهره گیری از دو سیستم wowza و 3cx این امر را برای مشتریان خود ممکن می سازد که بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با هر موقعیت جغرافیایی با یکدیگر در تعامل باشند و بتوانند جلسات خود را برگزار کنند.
اجرای پروژهای ویدئو کنفرانس بسیار حساس و دقیق بوده و نیاز به تیمی با تجربه در این زمینه دارد زیرا اگر به هر دلیلی مشکلی در سیستم ایجاد شود باعث اختلال و برهم خوردن جلسه می گردد.
تمامی سرور های ویدئو کنفرانس NK-Team به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری می شود که این امر سبب می شود که پایداری سرور ها به 99.99% برسد و همچنین امنیت آن نیز بالاتر باشد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

با تشکر
NK-Team

آمار کاربران


  آمار بازديد :

بازديد امروز: 1134

بازدید دیروز : 1305

بازديد کلي: 3069746


  عضویت :

امروز: 0

دیروز: 0

مجموع کاربران: 138

جدیدترین کاربر: Arthurcoums

قوانین سایت

مشاهده قوانین سایت
گزارش تخلف

نرم افزار اندروید

نام کاربری :
رمز عبور :

پشتیبانی آنلاین

تلگرام ما

نظر سنجی

نظر شما درباره سايت؟
تعداد نظرات داده شده: 108
  • بسیارعالی
  • عالی
  • خوب
  • قابل پیشرفت
  • بد نیست
  • خوب نیست
فقط یک پاسخ میتوانید بدهید
Powered by NK-Team ® Corporation ™ © 2014