Eleanor CMS

سرور های پخش آنلاین


سرور های پخش آنلاین NK-Team بر پایه لینوکس بوده و برای ارسال تصاویر آنلاین از نرم افزار wowza استفاده می نماید.مزیت سرور های پخش آنلاین بر پایه لینوکس امنیت , پایداری سرور و همچنین سرعت ان است .
NK-Team با بهره گیری از نرم افزار قوی wowza و همچنین پیاده سازی آن بر روی لینوکس یکی از بهترین و باکیفیت ترین سرور های پخش آنلاین را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.


نحوه ارسال تصاویر به سرور
برای ارسال تصاویر بر روی سرور و پخش آنلاین , NK-Team به شما مقدار آی پی سرور و همچنین نام کاربری و رمز عبور اتصال به سرور را می دهد.کافیست شما نرم افزار مریوط به ارسال تصاویر را از سایت دانلود بفرمایید و اطلاعات سرور را بر روی نرم افزار تنظیم کنید تا نرم افزار آماده ارسال تصاویر به سرور شود.نرم افزار پیشنهادی ما نرم افزار Wirecast می باشد که برای انجام فرایند ارسال تصاویر بسیار مناسب بوده و همانند یک اتاق فرمان عمل می کند.


نحوه قرار دادن تصاویر ارسالی بر روی وب سایت
برای قرار دادن تصاویر روی وب سایت شخصی شما هنگام در یافت اطلاعات سرور لینکی که حاوی آی پی سرور شما و همچنین نام استریم شما هست را دریافت می کنید.زمانی که این لینک را در هر قسمت از سایت شخصی خود قرار دهید کاربران شما می توانند تصاویر ارسالی شما را از آن قسمت مشاهده نمایند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.با تشکر
NK-Team

آمار کاربران


  آمار بازديد :

بازديد امروز: 1169

بازدید دیروز : 1305

بازديد کلي: 3069781


  عضویت :

امروز: 0

دیروز: 0

مجموع کاربران: 138

جدیدترین کاربر: Arthurcoums

قوانین سایت

مشاهده قوانین سایت
گزارش تخلف

نرم افزار اندروید

نام کاربری :
رمز عبور :

پشتیبانی آنلاین

تلگرام ما

نظر سنجی

نظر شما درباره سايت؟
تعداد نظرات داده شده: 108
  • بسیارعالی
  • عالی
  • خوب
  • قابل پیشرفت
  • بد نیست
  • خوب نیست
فقط یک پاسخ میتوانید بدهید
Powered by NK-Team ® Corporation ™ © 2014