Eleanor CMS

نرم افزار رایانش ابری


نرم افزار NK اولین نرم افزار کنترل سیستم عامل های ابری با پشتیبانی از تمام سیستم عامل های ویندوز می باشد که برای اولین بار توسط NK-Team طراحی گردیده است.نرم افزار NK برای کنترل جامع سیستم های یک شرکت می باشد و اولین نرم افزار ابری نوشته شده است که از سیستم عامل های ویندوزی پشتیبانی می کند.


نرم افزار رایانش ابری

در دنیای امروز تمام شرکت ها و بانک ها برای انجام کار ها از یک سری کامپیوتر به عنوان کلاینت استفاده می کنند. استفاده کنندگان ممکن است تنها به عنوان یک کاربر از نرم افزاری خاص استفاده کرده و دانش کافی درباره سیستمی که از آن استفاده می کنند نداشته باشند.این بدان معنی می باشد که اگر سیستم یکی از کاربران به مشکل بر بخورد نیاز به فردی مجرب می باشد که به صورت فیزیکی پای سیستمی که دارای مشکل است حاضر شود و مشکل را برطرف کند.
حال NK-Team نرم افزاری را طراحی کرده که به وسیله آن می توان از راه دور و به سرعت به سیستمی که دارای مشکل است وصل شده و مشکل آن را برطرف کرد.
در شرایط معمول اگر سیستمی از لحاظ سیستم عامل به مشکل بر بخورد از 30 دقیقه تا یک ساعت زمان صرف می شود که آن سیستم مجدد وارد چرخه کار گردد و حتی در بعضی از مشکلات سیستمی امکان از دست رفتن اطلاعات نیز وجود دارد.در بعضی موارد نیز بدلیل بروزرسانی نکردن به موقع آنتی ویروس ممکن است سیستم ها در شبکه درگیر ویروس شده و شبکه را مختل کنند.
حال آن که نرم افزار NK که بروی یک سرور با سیستم عامل لینوکس نصب می شود و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری برای کلاینت ها می تواند از ویندوز قبلی فایل پشتیبان بگیرند و در صورت بروز مشکل تنها با یک دکمه و در مدت زمان کمتر از 2 دقیقه سیستم را به زمان پشتیبان گیری برگردانند و یا این که ادمین شبکه بتواند ویندوز هر یک از کلاینت هارا به همراه تمامی درایور ها و نرم افزارهای موجود در مدت 2 دقیقه تعویض کند و سیستم جدید را تحویل کاربر دهد.
از دیگر مزایای این نرم افزار این است که دیگر نیاز به حضور فیزیکی ادمین در شبکه نیست و از راه دور می تواند سیستم عامل به همراه تمامی برنامه های مورد نیاز کاربر را در کمتر از دو دقیقه تعویض و نصب کند.
نرم افزار NK دارای درگاه ورودی از طریق وب می باشد که کاربران و ادمین می توانند از طریق این درگاه وارد نرم افزار شده و آنرا کنترل کنند.در این صورت دیگر نیاز به نصب هیچ برنامه ای روی هیچ یک از کلاینت ها نمی باشد.
سیستم هایی که بر اساس تین کلاینت ها طراحی می شوند داری یک ضعف اساسی هستند که کلاینت ها هیچ گونه مدیریتی در سیستم عامل کامپیوتر خود اعم از نصب برنامه یا ذخیره اطلاعات ندارند در صورتی که اگر تین کلاینت ها را با نرم افزار NK مدیریت کنید هر کاربر سیستم عامل مختص به خود دارد و می تواند از تین کلاینت به عنوان یک کامپیوتر معمولی استفاده کند که این باعث افزایش محبوبت و جذابیت استفاده از تین کلاینت ها می گردد.
از این نرم افزار می توان برای کنترل تین کلاینت و هم کامپیوتر های شخصی بهره برد . این باعث می شود که شرکت ها برای یکپارچه سازی مجبور نباشند کامپیوتر های شخصی را که سالم هستند کنار گذاشته و تین کلاینت بخرند.
نرم افزار NK به دلیل این که مبتنی بر لینوکس است باعث می شود دیگر نگران امنیت شبکه و همچنین ویروس های موجود در شبکه نباشیم زیراتمام پردازش ها داخل سرور لینوکس صورت می گیرد که خیال ما را از بابت امنیت و ویروس راحت می کند.
از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که هر کاربر بدون داشتن دانش کافی کامپیوتری می تواند از سیستم عامل خود فایل پشتیبان تهیه کند و در زمان بروز مشکل بدون نیاز به ادمین شبکه سیستم خود را به حالت اول بازیابی کند.
این نرم افزار از لحاظ مصرف انرژی و بحث پایداری و همچنین تکنولوژی دارای مزیت های بسیاری است که در جلسه حضوری توسط تیم تخصصی مورد بحث و چالش قرار خواهد گرفت.


تصاویر نرم افزار

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با بخش پشتیبانی فنی تماس حاصل فرمایید.

با تشکر
NK-Team

منوی اصلی

آمار کاربران


  آمار بازديد :

بازديد امروز: 93

بازدید دیروز : 232

بازديد کلي: 3651080


  عضویت :

امروز: 0

دیروز: 0

مجموع کاربران: 165

جدیدترین کاربر: Pinupduzpa

قوانین سایت

مشاهده قوانین سایت
گزارش تخلف

نام کاربری :
رمز عبور :

پشتیبانی آنلاین

تلگرام ما

نظر سنجی

نظر شما درباره سايت؟
تعداد نظرات داده شده: 108
  • بسیارعالی
  • عالی
  • خوب
  • قابل پیشرفت
  • بد نیست
  • خوب نیست
فقط یک پاسخ میتوانید بدهید
Powered by NK-Team ® Corporation ™ © 2014